Blog – Classic (1 column)

Pokonaliśmy Terenową Masakrę!

Weekend z przygodami za nami, warto więc powiedzieć kilka słów na podsumowanie. Sami jeszcze jesteśmy w lekkim szoku i pod wpływem wielu pozytywnych emocji. Jednak nie ma się co rozczulać! Wszyscy byliśmy tego dnia WIELCY!

Na to wydarzenie czekaliśmy od dawna- 18.06.2022 tego dnia miała odbyć się potyczka z naszymi słabościami a zarazem sprawdzian całorocznego przygotowania. Na placu boju zameldowaliśmy się w liczbie 30 osób zwartych i gotowych do akcji. Każdy przygotowany do bitwy jak nigdy. Wszyscy wiedzieli po co stawili się tego dnia w bydgoskim Myślęcinku.

Pogoda wymarzona jak na taką imprezę czyli upał i spiekota. Start godzina 12.00- żar lał się z nieba ale idziemy twardo po swoje 😁
Pierwsze kilometry i już wiedzieliśmy, że będzie ciekawie, przeszkody sprawnościowe umilały przeprawy wodne i las. Końcówkę natomiast kąpiel błotna i wiaderko z wodą na pożegnanie 😁💪😋
Warto podkreślić, że przez 10km biegu i pokonaniu ponad 50-ciu przeszkód świetnie się bawiliśmy i WSZYSCY UKOŃCZYLI BIEG BEZ KONTUZJI 😎😎😎
Myślę jednak, że po takiej imprezie każdy ma co przemyśleć, co podkręcić, co dopracować, na co zwrócić uwagę na następny raz 😎😎😎

Szczególne podziękowania dla 30 wspaniałych, którzy dali radę. Ich cała listę wypisaliśmy na naszym klubowym Facebooku tutaj:
-> post Terenowej Masakr y 2022 Fit Max Gym Team

Co tu więcej mówić? Daliśmy radę, walczyliśmy ze swoimi słabościami, docieraliśmy się jako zespół. Był sport, była przygoda i koleżeństwo. Na pewno widzimy się na kolejnych wersjach tego eventu. Dziękujemy bardzo organizatorom, gratulujemy stanięcia jak zawsze na wysokości zadania. Do zobaczenia na treningu, bo mamy nad czym pracować!

Kolejna edycja Terenowej Masakry! Dołącz do Fit-Max Gym Team!

Za pewne większość z Was już wie, ale dla zapominalskich mała przypominajka! Szykujemy się i zapisujemy do kolejnej edycji Terenowej masakry, która odbędzie się już w dniach 18 i 19 czerwca 2022 roku. Aby tradycji stało się za dość, wystawiamy potężną kohortę naszych Fit-Maxowych przyjaciół. Osób na naszej tablicy w klubie już pod koniec kwietnia zadeklarowanych było ponad 20. Przypominamy Wam, że będzie to szczególna XIII edycja. Jak wiemy 13stki są szczęśliwe tak jak kilogramy na sztandze.

Dla niewtajemniczonych!

Terenowa masakra to ponadprzeciętny, interesujący i wymagający a zarazem przyjacielski bieg z przeszkodami. Elementy rywalizacji sportowej w duchu kooperacji i świetnej zabawy już na stale zagościły w kalendarzu naszych klubowych poczynań. Niezależnie od tego w jakiej formie się czujesz – na pewno będziesz się dobrze bawić! Dlaczego? Ponieważ „Terenowa” odbywa się w naszym przepięknym myślęcinku.

Po drugie, w zależności od stopnia zaawansowania i chęci macie do wyboru aż cztery dystanse. Możecie spróbować swoich sił zarówno w pętli 3kilometrowej, 5 kilometrowej 10 kilometrowej czy nawet 15 kilometrowej.

Po trzecie tu nie ma przegranych ani wygranych. Wygrywają Ci co się dobrze bawią! Dodatkowo, podwójnie wygrywają Ci co pokonują metę z naszym Fit-Max Gym Team!
Być może to będzie najtrudniejszy bieg w Twoim życiu. Prawdopodobnie, bardzo mocno umorusasz się błotkiem, zamoczysz głowę i buty. Ale najbardziej prawdopodobne, że wrócisz do domu w bardzo dobrym humorze z medalem na szyi. W razie konkretniejszych pytań zapytajcie na barze co i jak. Na tablicy jeszcze jest trochę miejsca aby się dopisać!

Źródło:
Terenowa Masakra: https://www.terenowamasakra.pl/

Menu