Kolejna edycja Terenowej Masakry! Dołącz do Fit-Max Gym Team!

folder_openWydarzenia
commentBrak komentarzy

Za pewne większość z Was już wie, ale dla zapominalskich mała przypominajka! Szykujemy się i zapisujemy do kolejnej edycji Terenowej masakry, która odbędzie się już w dniach 18 i 19 czerwca 2022 roku. Aby tradycji stało się za dość, wystawiamy potężną kohortę naszych Fit-Maxowych przyjaciół. Osób na naszej tablicy w klubie już pod koniec kwietnia zadeklarowanych było ponad 20. Przypominamy Wam, że będzie to szczególna XIII edycja. Jak wiemy 13stki są szczęśliwe tak jak kilogramy na sztandze.

Dla niewtajemniczonych!

Terenowa masakra to ponadprzeciętny, interesujący i wymagający a zarazem przyjacielski bieg z przeszkodami. Elementy rywalizacji sportowej w duchu kooperacji i świetnej zabawy już na stale zagościły w kalendarzu naszych klubowych poczynań. Niezależnie od tego w jakiej formie się czujesz – na pewno będziesz się dobrze bawić! Dlaczego? Ponieważ „Terenowa” odbywa się w naszym przepięknym myślęcinku.

Po drugie, w zależności od stopnia zaawansowania i chęci macie do wyboru aż cztery dystanse. Możecie spróbować swoich sił zarówno w pętli 3kilometrowej, 5 kilometrowej 10 kilometrowej czy nawet 15 kilometrowej.

Po trzecie tu nie ma przegranych ani wygranych. Wygrywają Ci co się dobrze bawią! Dodatkowo, podwójnie wygrywają Ci co pokonują metę z naszym Fit-Max Gym Team!
Być może to będzie najtrudniejszy bieg w Twoim życiu. Prawdopodobnie, bardzo mocno umorusasz się błotkiem, zamoczysz głowę i buty. Ale najbardziej prawdopodobne, że wrócisz do domu w bardzo dobrym humorze z medalem na szyi. W razie konkretniejszych pytań zapytajcie na barze co i jak. Na tablicy jeszcze jest trochę miejsca aby się dopisać!

Źródło:
Terenowa Masakra: https://www.terenowamasakra.pl/

Tags: , ,

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
You need to agree with the terms to proceed

Menu