Kontakt

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z poniższego formularza aby przesłać nam swoje zapytanie, sugestie bądź ofertę. Daj nam 2-3 dni na zapoznanie się i odpowiedź. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny bądź informację w recepcji klubu Fit Max Gym Bydgoszcz.

Imię / Nazwa
person
Wypełnij to pole
Twój e-mail *
email
Wypełnij to pole
Numer telefonu
phone
Wypełnij to pole
Treść wiadomości *
create
Wypełnij to pole

Jak dojechać do Fit-Max Gym Bydgoszcz?

Sprawa jest dosyć prosta. Jadąc z miasta jedną z głównych ulic Bydgoszczy – Marii Skłodowskiej-Curie musisz przygotować się do skrętu w lewo na światła z ulicą Polanka. Po lewej ręce z pewnością zobaczyć sklep Biedronka, jadąc wzdłuż tego samego budynku na końcu jest wejście do naszego klubu.

Poniższa mapa Google ułatwi Ci dojazd. Kliknij w zaznaczony punkt i wybierz w aplikacji „Trasa”. Do zobaczenia!

Najczęściej zadawane pytania dotyczące siłowni Fit-Max Gym

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie i czytelność naszej nowej strony internetowej, poniżej publikujemy listę najczęściej zadawanych przez Was pytań wraz z odpowiedziami. Oczywiście nic się nie stanie, jeśli będziecie chcieli pogadać z Nami przez telefon lub email.

Czy w Fit Max Gym Bydgoszcz trzeba wykupić długoterminowy karnet?

Nie. W przeciwieństwie do konkurencyjnego modelu biznesu u nas płacisz wtedy kiedy faktycznie masz zamiar trenować. Nasze karnety obejmują okres jednego miesiąca. Nie podpisujemy żadnych umów lojalnościowych. Do wyboru masz karnet miesięczny, wejścia 10-cio i 5-cio razowe oraz pojedyncze wejście.

W jakim wieku mogę zacząć trenować na siłowni Fit Max Gym Bydgoszcz?

Za zgodą rodzica bądź prawnego opiekuna możesz zacząć uczęszczać na naszą siłownię od ukończonych 15 lat. Zachęcamy rodziców o aktywne włączenie się do nadzoru młodzieży pod względem treningowym.

Czy oprócz karnetu są jakieś inne koszty?

Jeśli jesteś pierwszy raz w naszym klubie i zamierzasz zostać na dłużej to do pierwszego karnetu wymagany jest zakup karty członkowskiej. Zarówno cena odpowiedniego dla Ciebie karnetu jak i karty dostępna jest na niniejszej stronie internetowej w zakładce CENNIK.

Znajdź nas w social mediach

Instagram
YouTube

Informacje kontaktowe

home
Marii Curie-Skłodowskiej 29
85-088 Bydgoszcz
print
NIP: 9532446965
print
REGON: 341307846
Menu